NE SUNUYORUZ?

İletişim Formu Ticari İletişim KVK Aydınlatma Metni

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“6698 sayılı Kanun") uyarınca, kişisel verileriniz; veri sorumlusu olarak PCI Yazılım Danışmanlık ve Organizasyon Limited Şirketi ("Şirket" veya " Diyetkolik") tarafından aşağıda açıklanan kapsamda işlenmektedir.

1. Kişisel Veri Toplamanın Yöntemi ve Hukuki Sebebi Nedir?

İletişim Formu’nu doldurarak vermiş olduğunuz adınız, soyadınız, telefon numaranız, e-posta adresiniz ve mesajınız (“kişisel verileriniz”) tarafınıza elektronik ticari ileti iletilmesine açık rızanızı vermeniz halinde işbu Aydınlatma Metni kapsamında işlenebilecektir.

2. Kişisel Verileriniz Hangi Amaçla İşlenmektedir?

Kişisel verileriniz, reklam, kampanya, promosyon, tanıtım, memnuniyet ve iyileştirme çalışmaları, pazar araştırması ve pazar analizleri süreçlerinin yürütülmesi, organizasyon ve etkinlik yönetimi, kişiye özel pazarlama ve iletişim faaliyetlerin yürütülmesi amaçlarıyla ve Diyetkolik’in bu amaçlarla tarafınıza e-posta, SMS/MMS, Whatsapp, telefon ve diğer iletişim kanalları aracılığıyla iletişime geçmesi amacıyla işlenmektedir.

3. Kişisel Veriler Kimlere Hangi Amaçla Aktarılabilir?

Kişisel verileriniz tedarikçilerimize, gerekmesi ve talep edilmesi halinde kanunen yetkili kamu kurumları ve özel kişilere 6698 sayılı Kanun'un 8. maddesinde belirtilen kişisel veri işleme şartları çerçevesinde aktarılabilecektir.

4. Kişisel Veri Sahibinin Hakları Nelerdir?

6698 sayılı Kanun kapsamında kişisel veri sahipleri;

Yukarıda sıralanan haklarınıza yönelik başvurularınızı, diyetkolik.com adresinde yer alan Başvuru Formu aracılığıyla Diyetkolik’e iletebilirsiniz. Talebinizin niteliğine göre en kısa sürede ve en geç 30 gün içinde başvurularınız sonuçlandırılacaktır.