Diyetkolik tarafından,
diyetisyenler için geliştirildi.

01

Online Anamnez Formu

Online hizmet alan tüm danışanlarınıza sizin adınızla, kendileri için hazırlanmış bir anamnez formu gönderilir. Danışanlarınızdan, siz diyet planlarını oluşturmadan önce bu formu doldurmaları istenir. Böylece daha tanışmadan danışanınızı tanımış kadar olursunuz!

02

Diyet Planı Hazırlama

Danışanlarınızın kişisel özelliklerini kategorize etmenizi sağlayan sistem sayesinde dakikalar içinde kişiye özel diyet planı yazabilirsiniz. Sistem içinde diyet planı hazırlarken oluşturduğunuz her planın toplam makro ve mikro değerlerini görebilirsiniz.

03

Diyet Şablonları

Hamile, emziren, diyabetli, glutensiz beslenen, vegan, vejetaryen gibi kategoriler veya benzer özelliklere sahip danışanlarınız için diyet şablonları oluşturabilirsiniz. Şablonlar üzerinde yaptığınız değişikliklerle danışanlarınıza en uygun diyet planını dakikalar içinde hazırlayabilirsiniz.

04

Besin Alternatifleri

Danışanlarınız diyet planında yer alan besini yana doğru kaydırdığında, o besinin yerine geçebilecek alternatif besinleri önerdiğiniz miktara göre güncellenmiş şekilde görebilir. Böylece yazdığınız besin ve yiyeceklerin muadillerini gören danışanlarınız daha az kaçamak yapar!

05

Makro Besin Öğesi Dağılımları

Diyet listesi yazarken arattığınız besinlerin kalori değerleri milimetrik olarak hesaplanır. Sadece besin ekleyerek makro ve mikro besin öğesi dağılımlarını görebilirsiniz.

06

Danışan Paneli

Tek bir ekran üzerinden danışanlarınızın kişisel özelliklerini, beslenme alışkanlıklarını ve diyete uyumlarını kolayca görebilirsiniz. Danışanlarınızın tüm ölçümlerini tarih kırılımlarıyla görüntüleyebilir, karşılaştırma yapabilirsiniz.

07

Raporlama

Hem danışanlarınızın hem de kendi performansınızın sonuçlarını seçtiğiniz tarih aralıklarında görüntüleyebilirsiniz. Danışanlanlarınızın tükettikleri besinlerin toplam karbonhidrat, protein, yağ miktarlarını ve aldıkları toplam kaloriyi, planladığınız toplam miktarlarla karşılaştırabilirsiniz.

08

Danışanla Chat

Danışanlarınızın sık sorduğu sorular için sistemde yer alan veya kendi hazırladığınız cevap şablonlarını kullanarak danışanlarınıza daha hızlı dönüş yapabilirsiniz.

09

İçerikler

Yazdığınız makaleleri, yemek tariflerini ve Diyetkolik stüdyosunda veya çalışma ortamınızda çekilen videolarınızı potansiyel danışanlarınızla paylaşabilirsiniz. Bilgi birikiminizi aktardığınız bu içerikler Diyetkolik platformuna gelen ve doğrudan hedef kitleniz olan tüm kullanıcılara erişir.

10

Bildirimler

Danışanlarınızın sistem üzerindeki tüm hareketlerini anlık takip ederek gerekli noktalarda onlara bildirim veya mesaj gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz bildirimlerle, besin girişi yapmayan veya kaçamak yapan danışanlarınızın diyete uyumlarını artırabilirsiniz.

Şimdi Başla!

3 Aylık Ücretler
12 Aylık Ücretler
Başlangıç Paketi
x 10 danışan yönetme
239 TL
+ KDV / ay
Temel Paketi
x 50 danışan yönetme
319 TL
+ KDV / ay
Profesyonel Paketi
x Sınırsız danışan yönetme
399 TL
+ KDV / ay
Başlangıç Paketi
x 10 danışan yönetme
149 TL
+ KDV / ay
Temel Paketi
x 50 danışan yönetme
199 TL
+ KDV / ay
Profesyonel Paketi
x Sınırsız danışan yönetme
259 TL
+ KDV / ay
İlk 1 ay ücretsiz
ŞİMDİ ÜYE OL
Ücretlendirme