Hakkımızda

BİZİ TANIYIN
Kuruluşundan bugüne dek 1.5 milyon kişinin kayıt olduğu, Türkiye’nin en büyük ve en çok kullanılan online diyet platformu olarak temel amacımız, kullanıcılarımızı sağlıklı bir yaşama kavuşturmak. Bu uğurda ne dayatılan güzellik kalıplarına takılıyoruz ne de popüler akımlara kapılıyoruz. Bizimle diyet yapan ya da sağlıklı yaşamı ilke edinen kullanıcılarımızın hedeflerine sağlıkla ve kalıcı bir şekilde ulaşmaları en büyük motivasyon kaynağımız. Hedeflerimize giden bu yolda kullanıcılarımıza, diyetisyenlere ve firmalara farklı olanaklar sağlıyor, her biri için ayrı avantajlar sunuyoruz. Nasıl mı?
SAĞLIKLI YAŞAM VE DİYETLE İLGİLENENLER İÇİN TEK ADRES
Diyetkolik sağlıklı yaşamak, kilo almak veya kilo vermek isteyenlerin ihtiyacı olan her şeyi bünyesinde barındıran interaktif bir platformdur. Kaç Kalori, Kalori Takipçisi, Su Takipçisi, Egzersiz Takipçisi, İçerik, Hesaplamalar ve Raporlar gibi bölümleriyle sağlıklı yaşamı teşvik eden Diyetkolik aynı zamanda diyet yapmak isteyen kullanıcılarına “Standart” ve “Özel” olarak ayrılmış iki tür diyet paketi hizmeti sunar. Standart Paket satın aldığınızda diyetisyenlerimiz tarafından hazırlanan diyet planlarından sizin özelliklerinize uygun olanı adınıza tanımlanırken Özel Paket’te Diyetkolik Diyetisyen Platformu’nda yer alan Türkiye’nin en iyi diyetisyenleri arasından seçim yapma fırsatınız olur.
BİR DİYETİSYENİN İSTEYEBİLECEĞİ HER ŞEY BURADA: DİYETKOLİK DİYETİSYEN PLATFORMU
Diyetkolik Diyetisyen Platformu diyetisyenlere, sağlıklı beslenme ve diyetle ilgilenen binlerce kişiye ulaşabilecekleri bir ortam sağlar. Diyetisyenler bu platform aracılığıyla danışan sayılarını artırmakla kalmaz, aynı zamanda yeni edindikleri ya da var olan danışanlarına daha hızlı ve etkin hizmet vererek başarı oranlarını da yükseltir. Online sistemin tüm avantajlarını bir araya getiren Diyetkolik Diyetisyen Platformu’na kayıtlı olan diyetisyenler danışanlarının ihtiyaç ve özelliklerine uygun diyet planlarını çok daha kısa zamanda hazırlar, cevap şablonları sayesinde mesajlara çok daha hızlı yanıt verir ve anlık takip sistemi sayesinde her an her yerde danışanlarıyla iletişim kurma imkanına sahip olur.
MARKALARIN BAŞARISINI ARTIRMADA İDDİALIYIZ: SAĞLIKLI KURUMSAL HAYAT
Diyetkolik’in temel hedeflerinden biri de kurumsal hayatın bir parçası olan şirket çalışanlarının motivasyonlarını ve verimini, dolayısıyla markanların başarısını artırmaktır. Bunun için diyetisyenlerimiz şirketlerin çatısı altında belirlenen günlerde çalışanlarla birebir görüşmeler yapar, antropometrik ölçüm cihazlarıyla elde ettikleri verilere uygun şekilde özel diyet programları hazırlar ve bu süreci hem online hem de belirlenen aralıklarla yüz yüze olmak üzere takip eder. Bunun yanı sıra markaların ilgilendiği alanlara ilişkin konu alternatifleri önererek bu konularda özel içerikler üretir. Ofis ergonomisine ilişkin seminerler yapar, çok çeşitli konularda beslenme eğitimleri verir ve motivasyon artırıcı sağlıklı yaşam workshopları düzenler.
İlk 1 ay ücretsiz
ŞİMDİ ÜYE OL
Ücretlendirme