NE SUNUYORUZ?
Diyetisyenler için geliştirildi

Türkiye'nin en çok kullanılan diyet plaftormunda yerinizi alın

Paketlerinizi Diyetkolik platformlarında satın

İstediğiniz sayıda ve özelliklerde paket tanımlayabilirsiniz. Paketlerinizin süresi, soru hakkı, yüz yüze görüşme - online görüşme hakları ve fiyatını belirleyerek Diyetkolik diyetisyen listesi altında satışa çıkarabilirsiniz.

Online ve yüz yüze randevu alın

Diyetisyen panelinde müsait olduğunuz gün ve saatleri belirleyerek randevu alın. Danışan ile görüşmeniz tamamen Diyetkolik sistemi üzerinden belirlediğiniz süre boyunca gerçekleşir ve randevu öncesinde hatırlatma bildirimleri alırsınız.

Danışanlarınızı tanıyın

Online hizmet alan tüm danışanlarınıza sizin adınızla, kendileri için hazırlanmış bir anamnez formu gönderilir. Danışanlarınızdan, siz diyet planlarını oluşturmadan önce bu formu doldurmaları istenir. Böylece daha tanışmadan danışanınızı tanımış kadar olursunuz!

Besin seç, ekle! Kalori ve macro değerler otomatik hesaplansın

Dakikalar içinde kişiye özel, öğün bazlı diyet planı yazın; istediğiniz günlere atayın. Sadece besin ekleyerek makro ve mikro besin öğesi dağılımlarını da görebilirsiniz. Danışanlarınız yazdığınız planları mobil aplikasyon ya da web sitesi üzerinden takip ederler.

Yazdığınız planları tekrar kullanın

Hamile, emziren, diyabetli, glutensiz beslenen, vegan, vejetaryen gibi kategoriler veya benzer özelliklere sahip danışanlarınız için diyet şablonları oluşturabilirsiniz. Şablonlar üzerinde yaptığınız değişikliklerle danışanlarınıza en uygun diyet planını dakikalar içinde hazırlayabilirsiniz.

Esnek planlar yazın

Danışanlarınız diyet planında yer alan besini yana doğru kaydırdığında, o besinin yerine geçebilecek alternatif besinleri önerdiğiniz miktara göre güncellenmiş şekilde görebilir. Böylece yazdığınız besin ve yiyeceklerin muadillerini gören danışanlarınız daha az kaçamak yapar!

Raporlarla takip edin

Danışanlarınızın performansını görebilir; tükettikleri besinlerin makro ve mikro değerlerini planladığınız toplam miktarlarla karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca danışanınızın kişisel bilgilerini, beslenme tercihlerini ve sevip sevmediği besinleri tek ekranda görebilirsiniz.

Hata payınızı düşürün

Özellikle çok danışanı olan diyetisyenlerin yaşadıkları diyet planı yazmayı unutmak, gelen soruları ya da yaklaşan video görüşmeleri gözden kaçırmak gibi sorunları yaşamamak için görevler listesini takip edin.

Diyetkolik üzerinden profesyonelce yazışın

Danışanlarınızın sık sorduğu sorular için sistemde yer alan veya kendi hazırladığınız cevap şablonlarını kullanarak danışanlarınıza daha hızlı dönüş yapabilirsiniz.

Özel durumlarda danışanlarınıza bildirim gönderin

Danışanlarınızın sistem üzerindeki tüm hareketlerini anlık takip ederek gerekli noktalarda onlara bildirim veya mesaj gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz bildirimlerle, besin girişi yapmayan veya kaçamak yapan danışanlarınızın diyete uyumlarını artırabilirsiniz.

İçeriklerinizi yayınlayın

Yazdığınız makaleleri, yemek tariflerini ve Diyetkolik stüdyosunda veya çalışma ortamınızda çekilen videolarınızı potansiyel danışanlarınızla paylaşabilirsiniz. Bilgi birikiminizi aktardığınız bu içerikler Diyetkolik platformuna gelen ve doğrudan hedef kitleniz olan tüm kullanıcılara erişir.

İlk Ay Ücretsiz Kullanın

ŞİMDİ KAYDOLUN
Ücretlendirme

Sıkça Sorulanlar

Ayda ortalama 25 milyon sayfanın görüntülendiği bu platformda hazırladığınız diyet hizmet paketlerini satabilir, oluşturduğunuz içerik, yemek tarifi ve videolarla daha çok insanın ilgilisini çekebilirsiniz.
Diyetkolik Diyetisyen sistemine kaydolarak, diyetisyen listesinde yer alırsınız ve hizmet paketi satışlarınızı gerçekleştirirsiniz. Sizden hizmet satın alan danışanlarınıza gelişmiş sistem özellikleri ile online olarak diyet programları hazırlarsınız ve danışanlar bu programları web sitesi ya da mobil aplikasyon üzerinden takip ederler. Danışanlarınızın diyet programında hangi besinleri yediklerini, ne gibi kaçamaklar yaptıklarını görüp kendilerine bildirim ya da mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz. Danışanlarınızın durumlarını gelişmiş raporlar ile takip edersiniz. Bu sayede danışan memnuniyetini artırma şansınız olur.
Evet. Sadece Diyetkolik üzerinden satış yaptığınız danışanlarınız için değil, mevcutta destek verdiğiniz danışanlarınızı da sisteme ekleyerek Diyetkolik Diyetisyen özelliklerini kullanabilirsiniz.
BÜTÜN SORULAR